Zaměstnání


Zaměstnání:

  • Pokud máte zájem o práci v Maidprovider Agency - vyplňte prosím důkladně celý dotazník.
  • Bez vyplnění dotazníku Vám nemůžeme nabídnout žádnou pozici.
  • Každý zaměstnanec Maidprovider Agency dodržuje etický kodex naší společnosti: https://www.maidprovider.cz/eticky-kodex/

Brigáda hospodyně 1x14 Praha 5 Smíchov - přijmeme do svého týmu novou hospodyni na pravidelný úklid + žehlení na Praze 5 - Smichov. Hledáme hospodyni, která je pečlivá, svědomitá, pracovitá, ráda uklízí a má smysl pro detail :-). Den úklidu dle dohody, v domácnosti je pejsek. Úklid na 5 hodin.,Nástup Ihned. Angličtina nebo němčina nutná.

Brigáda hospodyně 1x týdně Praha 4 Kunratice - přijmeme do svého týmu novou hospodyni na pravidelný úklid + žehlení na Praze 4 - Kunratice. Hledáme hospodyni, která je pečlivá, svědomitá, pracovitá, ráda uklízí a má smysl pro detail :-). V domácnosti jsou malé děti. Úklid 1x týdně, nejlépe středa. Úklid na 7 hodin. Nástup dle dohody. Angličtina nebo němčina nutná.

Brigáda hospodyně 2x týdně Praha Žižkov - přijmeme do svého týmu novou hospodyni na pravidelný úklid + žehlení, sekání trávy, prádelna na Praze 3 - Žižkov. Hledáme hospodyni, která je pečlivá, svědomitá, pracovitá, ráda uklízí a má smysl pro detail :-). Úklid 2x týdně (pondělí + čtvrtek nebo úterý + pátek) Úklid na 7 -8hodin., Nástup ihned

Hospodyně na ŽL Praha 6 - přijmeme hospodyni na pravidelný úklid bytu Praha 6 - Bubeneč. Úklid bude probíhat 2x týdně (středa,pátek) cca 8 hodin. Požadujeme čistý TR, pečlivost, smysl pro detail. Nutné mít živnostenský list.


            Požadavky na hospodyně

  • zodpovědnost, pečlivost a dochvilnost
  • Bezúhonnost
  • věk minimálně 18 let
  • zkušenosti s úklidem

                    K výkonu práce budete řádně proškoleni. 

           Přijímáme zaměstnance na hlavní i zkrácený pracovní poměr a na různé dohody.


        Dotazník

                    Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět.