MaidProvider Agency

Profesionálně školené hospodyně

Začátek:

MaidProvider Agency vznikla na základě chybějící služby profesionálních hospodyň a pracovníků, zároveň poptávky po této službě na trhu. Ve spoustě zemí je tato služba standardem. Vysoká úroveň a profesionalita je naší prioritou.

Identifikovaly jsme základní kompetence, kde každý pracovník musí splňovat určitá kritéria a profilovaly jsme ideál, kterým každá hospodyně musí být. Náš program školení se ukázal být nejkomplexnější. Jsme agentura, která poskytuje hospodyně s komplexním školením do domácnosti a firem.

Spolupráce s klienty:


Spolupráce s klienty je velmi důvěrná a osobní. Zakládáme si na kvalitě, ne na kvantitě. Mezi naše klienty patří lidé či firmy, kteří hledají kvalitu a úroven služeb.


Společnost je pojištěna pro případné škody.

Společnost má licenci na povolení ke zprostředkování zaměstnání vydané Ministerstvem práce a sociálních věcí České republiky.


Etický kodex Maidprovider Agency: https://www.maidprovider.cz/eticky-kodex/

   Individuální přístup


1. Konzultace:
Všichni klienti mají možnost osobní schůzky s jednatelkou společnosti či konzultaci zdarma.
Na schůzce nám sdělíte Vaše požadavky na hospodyni včetně toho, jak by k Vaší spokojenosti měla vzájemná spolupráce probíhat.
Konzultace mohou probíhat telefonicky, emailem či osobně.

2. Objednání služby:
Pro objednání našich služeb můžete využít objednávkový formulář nebo nám zavolat 
na tel:. +420 226 002 013
Na objednávkový formulář Vám zašleme odpověď nejpozději do 24 hodin.

3. Výběr hospodyně

Po zpracování Vaší objednávky Vám zašleme profily vhodných volných hospodyň a cenovou nabídku.
Všechny hospodyně splňují náročná kritéria výběru a jsou školená v luxusní rezidenci v centru Prahy.

4. Seznamovací schůzka
Při výběru vhodné hospodyně, Vám nabízíme se s vybranou hospodyni setkat pro Vaše konečné rozhodnutí.

5. Vyjádření
Po schůzce s hospodyni si sdělíme, zda máte zájem spolupracovat s danou hospodyní nebo si přejete 
vyzkoušet jinou.

6. Spolupráce
Po finálním výběru hospodyně se uzavírá smlouva o poskytování služeb v domácnosti.

  FAQ's:


  1) Jak hospodyně ví, co je třeba udělat v mém domě?

  Všechny naše hospodyně jsou zkušené, proškolené a musí odpovídat kodexu agentury. Nicméně každá domácnost má jiné představy a potřeby jsou u všech rozdílné. Z tohoto důvodu je Vám nabídnuta schůzka s jednatelem společnosti, ​​se kterým prodiskutujete své požadavky. Následně je hospodyně instruovaná a supervisor má možnost nasměrovat hospodyni do určité oblasti, ve které by jste chtěli, aby byla věnována zvláštní pozornost. Hospodyni je následně vytvořen průvodce přímo pro Vaší domácnost. Supervisor dohlíží na hospodyni a kontroluje její práci či zastupuje v její nepřítomnosti. Pomáhá hospodyni s přípravou na oslavy, velké nákupy, slavnostní večeře apod. dle domluvy se zákazníkem.

  2) Musím dodat čisticími prostředky?

  Ano, naši klienti dávájí přednost vlastním čistícím prostředkům z důvodu specifického nábytku, spotřebičů a jejich návyků. Upozorňujeme, že z důvodu bezpečnosti a ochrany hospodyně, nemohou používat bělidlo.

  3) Co když připadne služba hospodyně na můj termín dovolené?

  Můžeme se postarat o Vaší domácnost v době Vaší nepřítomnosti. Staráme se o nemovitosti klientů, kteří jsou několik měsíců v roce mimo ČR. Možnosti našich služeb Vám rádi sdělíme.

  4) Co se stane, když nepotřebuji hospodyni v určitý den?

  Naše hospodyně jsou profesionální a klientům přiřazené a pokrýté pojištěním zákonné odpovědnosti. Hospodyně nemůže být použitá pro jiného klienta a agentura vyplácí hospodyni pravidelnou mzdu. Můžeme odložit pravidelný termín hospodyni poté, co jste nám oznámily změnu nejméně 48 hodin předem, ale musíte si vybrat jiný den v týdnu. Máte-li zájem o zrušení služby v daném týdnu, musí být služba hospodyně zaplacena, jelikož agentůra musí své závazky vůči svým hospodyním také plnit.

  5) Musím být u toho, když je hospodyně v mé domácnosti ?

  Je na zvážení přenechat hospodyni klíče nebo provést alternativní přístup pro hospodyni ke vstupu do domácnosti, když nejste přítomni. Nicméně je rozhodnutí zcela na Vás. Agentura nepřijímá odpovědnost za klíče.

  6) Co když je něco poškozené v průběhu služby hospodyně?

  Naše hospodyně se starají o Váš domov s největší opatrností; kdyby však došlo k poškození, máme pojistné krytí.

  7) Je něco, co hospodyně nemá dovoleno dělat?

  • Čištění bělidlem je zakázáno
  • Naše hospodyně nepohybují těžkými předměty, jako nábytek....
  • Z bezpečnostních důvodů nemají hospodyně dovoleno lézt do výšek

  8) Co když nejsem spokojen s hospodyni?

  Pokud byste zjistili, že Vaše požadavky nejsou plněny nebo existuje jiný problém, prosím obráťte se na agenturu.

  9) Mohou se hospodyně soustředit na jednu konkrétní místnost na pravidelných návštěvách?

  Ano, samozřejmě. Prosím, volejte agenturu nebo seznamte s Vašimi požadavky hospodyni na Vaší první návštěvě.

  10) Jak sdělím hospodyni, když potřebuji následný den zařídit drobné záležitosti?

  Se supervisorem nebo hospodyní si stanovíte místo ve vaší domácnosti, kde si navzájem s hospodyní budete sdělovat své potřeby a kde budete nechávat hotovost pro uskutečnění těchto potřeb. Hospodyně vám vždy na tomto místě zanechá účtenky.

  Mezí drobné náležitosti patří: drobný nákup, čistírna, pošta, přímé úklidové náležitosti kolem domácnosti, vyzvednutí jídla z restaurace, co by jste si přály k večeři, čerstvé květiny atd..

  11) Jak zjistím, že hospodyni dochází určitá věc potřebná k úklidu, zahrady či k vaření?

  Se supervizorem nebo hospodyní si stanovíte místo ve vaší domácnosti, kde si navzájem budete sdělovat své potřeby a kde hospodyně nalezne hotovost pro uskutečnění těchto potřeb. Hospodyně Vám vždy na tomto místě zanechá účtenky.

  Hospodyně Vás krátce informuje, jestli se v době její přítomnosti Ve Vaší domácnosti něco dělo, rozbilo, či je potřeba něco opravit nebo co bude potřebovat za prostředek k úklidu či vaření.

  12) Jaký je postup, když budu chtít zařídit doma romantickou večeři?

  V těchto situacích vždy kontaktujte agenturu. Sdělte nám Vaší představu a my vše pro Vás zařídíme. Spolupracujeme s jednou z nejlepší restaurací v Praze, která Vám může připravit menu na míru i s návrhem vína a my vše u Vás doma zařídíme.