Uniforma/pracovní oblek pro hospodyni

03.01.2017

Dnes jsou uniformy/pracovní obleky, nedílnou součástí mnoha profesí: policisté, zdravotní sestry, profesionální sportovci a mnoho dalších. Všichni pyšně nosí uniformy, které nám umožňují každého rozpoznat a které tvoří interakci s veřejností a rozdíl mezi kolegy.

Když přijde na soukromé služby, pravidla nejsou už tak jasná.Pro profesionální hospodyni je vzhled a pohodlí důležité. Zaměřili jsme se na kvalitu materiálu a design a v oblasti pracovních a ochranných pomůcek jsme vybraly pro své hospodyně pohodlnou uniformu/pracovní oblek, který je specifický pro denní nošení. Oblek odpovídá našim normám a standardům. Má reprezentativní vzhled barvy rubínové s bílou a působí velmi příjemným dojmem. Má 2 nasazené kapsy a rozparky pro pohyb vzadu. Přijemný elastický materiál d90 STRETCH, dodává hospodyni pohodlí při nošení I díky větracím rozparkům se strečovými vsadkami.

Někteří z našich klientů během našich diskusí před náborem pracovníka do domácnosti řeší velmi detailně, pracovní oblek hospodyně či jiného pracovníka do domácnosti. Tento požadavek není vůbec zastaralý nebo dokonce příliš konzervativní.

Speciálně v případech, kdy dodáváme vice pracovníků do jedné domácnosti či firmy ( hospodyně, zahradník, manažer domu, údržbář, kuchař....) Všechny tyto individuální služby pro klienta standardně poskytujeme. Pro samotného pracovníka je důležité se cítit pohodlně, vypadat dobře při své práci a pyšně nosit svou uniformu /pracovní oblek. Dále pro klienta je důležité, aby se cítil v přítomnosti pracovníka příjemně a pohodlně, zároveň I jeho hosté nebo v případě firmy, zákazníci či klienti.

Někteří pracovníci pracují někdy i 10 nebo více hodin denně. Pro tyto účely jsou potřeba dvě uniformy: První je jednoduchá a pohodlná pro ráno a odpoledne, kdy se většina úkolů řadí mezi úklidové a čistící práce. Můžou to být I jednoduché kalhoty a pólo nebo tunika. Druhá uniforma/pracovní oblek by měl být více formální. Nosí se v době oběda a večeře a při zvláštních příležitostech. Oficiálně reprezentuje Vaši domácnost. Dle požadavků klienta, může být i pracovní oblek/uniforma elegantní a mohou nést iniciály rodiny.

Uniforma/pracovní oblek je velmi důležitý. Vytváří pocit sounáležitosti a posiluje týmového ducha, což je nezbytné pro poskytování kvalitní služby. Je to prvek, který doplňuje vykonanou práci jako celek.

Váš soukromý personal Vás představuje a popisuje Vaší domácnost či firmu. Zdůrazňuje Vaší kvalitu a smysl pro detail.

Je to Vaše vlastní značka.