Služby hospodyně

11.11.2016

S přicházejícím podzimem a zimou se všichni zdržujeme více doma a o to víc si přejeme trávit dlouhé večery v útulném a uklizeném domově. Nyní je tedy ten pravý čas zatočit s nepořádkem! Zjistíte, že důkladný úklid vám dokáže doslova změnit život k lepšímu.

Asi si uvědomujete, že zaneřáděný byt není zrovna to pravé prostředí, ve kterém se cítíme uvolněně. Bylo prokázáno, že nepořádek může vyvolávat úzkosti, nespavost a snižovat koncentraci. Pořádný úklid je tedy prvním krokem k vyrovnané mysli. Uvidíte, že jakmile ve vaší domácnosti zavládne pořádek, bude se vám lépe dýchat.

Pokud máte rádi relax, můžete ho pohodlně zažít i u Vás doma. Jak na to? Stačí si jenom vytvořit dokonalé a odpovídající prostředí. Ideální je relaxační hudba, stejně jako zajímavá knížka. Mnoho lidí ale může odpočívat třeba i u televize, nebo filmu. 

Nebo si můžete dopřát tu nejlepší francouzskou kosmetiku, péči o pleť a vůně. Vychutnat odpočinek a relaxaci, která zahrnuje kadeřnické služby, pleťové masky, ošetření těla, intenzivní a regenerační ošetření pro Vaše ruce a nohy. 

To vše pro Vás může zajistit Vaše hospodyně. 

Úklid má blahodárný vliv na psychiku

Posledním naším tipem je pobyt ve wellness centrech. Řada procedur, které mají blahodárný vliv jak na lidské tělo, tak i na vaši psychiku může být také jednou z celkem lákavých cest, jak zapomenout na starosti všedního dne. A pokud potřebujete odpočívat dlouho, zkuste takzvané wellness víkendy v zajímavých lokalitách.