Prague Lifestyle

16.06.2017

Prague Stay - MaidProvider

Plánujete navštívit Prahu a chcete si během svého pobytu užít komfort luxusního ubytování v některé z nejlepších lokalit města? 

Pak neváhejte navštívit portál Prague Stay, který nabízí výběr špičkových apartmánů ke krátkodobému pronájmu a nadstandardní hotelové ubytování. Kromě krátkodobého pronájmu, který je ideálním řešením pro ty, kteří Prahu pouze navštěvují - ať už formou dovolené nebo služební cesty - nabízí Prague Stay také kompletní servis ušitý na míru klientovi. Zahrnuje nejen transfery a úklid, ale též nonstop zákaznický servis, turistické prohlídky a mnohé další. 

Společně s prvotřídními butikovými hotely a apartmány ke krátkodobému pronájmu najdete na stránkách Prague Stay též obsáhlého průvodce pražským lifestylem. 

Seznámí vás se vším, co v Praze rozhodně musíte vidět, a napoví, kam v Praze na nákupy, za dobrým jídlem, pitím, zábavou i kulturou. V průvodci pražským lifestylem podle Prague Stay nechybí ani praktické tipy včetně mnoha užitečných služeb, ke kterým patří též úklidové služby společnosti MaidProvider. 

Odkaz na krátký článek, v němž se o nás dozvíte víc, uvádíme níže.