V MaidProvider Agency

věříme, že rodina je vždy na prvním místě. Proto se naše služby zaměřují na lepší a kvalitnější život pro rodiny. Poskytujeme individuální služby pro jedinečné potřeby. Bereme svou práci vážně a snažíme se vyhovět různým potřebám v rodině.

Důvěra je kritickým faktorem, pokud jde o výběr služeb do domácností rodin a jejich blízké. Je velmi důležité, aby poskytovatel těchto služeb měl důvěryhodný, efektivní a spolehlivý personál, a aby vyhověl požadavkům klienta. U nás si můžete být jisti, že náš tým zkušeného personálu splní vaše požadavky.

Naše společnost vlastní akreditaci na Filipínách u organizace POEA, čímž jsme získali povolení legálně najímat filipínské zaměstnance pro práci v ČR a obdržet potřebná filipínská povolení. 

Nabízíme filipínské pracovníky do domácností, které prošly náročným výběrovým řízením na naší pobočce v Manile.

Dle filipínských vládních předpisů je zaměstnavatel povinen zajistit sociální a zdravotní pojištění, letenky, ubytování a potraviny, kde bude kandidát pracovat.

Proč pracovníka z Filipín?
Proč pracovníka z Filipín?

Filipíny jsou jednou z nejvyhledávanějších zemí pro pracovníky do domácností.

Existuje mnoho důvodů, proč jsou filipínští pracovníci klienty velmi oblíbeni. Nejdůležitější je jejich milující a tolerantní osobnost. Jsou vyhledáváni pro jejich trpělivost, klidnou povahu, přemýšlivost a skromnost. 

Výběr kandidátů
Výběr kandidátů

V průměru vybereme každého sedmého kandidáta, který u nás žádá o práci. 

Předvybraní kandidáti nezveřejnujeme na našich stránkách z důvodu zachování soukromí jak samotných pracovníků, tak následně našich klientů.

Kandidáti povinně dokládají výpis z rejstříku trestů, doklad o vzdělání, platný pas a potvrzení o zdravotní způsobilosti.

Důležité poznámky
Důležité poznámky

Naše smlouva je komplexní a transparentní.

Smluvní podmínky jsou jasně uvedené bez skrytých poplatků.

Naším nejcennějším přínosem jsou naši přátelští kolegové, kteří jsou dobře obeznámeni s tím, co hledáme a vyžadujeme a jsou vysoce motivováni, aby nabízeli služby na konzistentní excelentní úrovni.

Nezasíláme e-maily citlivé údaje o našich pracovnících, aniž bychom se s vámi poprvé nesetkali v naší kanceláři, protože osobní informace našich pracovníků jsou soukromé a důvěrné, stejně jako údaje našich klientů.

Staráme se o individuální potřeby našich klientů, proto vytváříme individuální plán pro naše klienty, abychom se ujistili, že jejich jedinečné potřeby jsou splněny. Z bezplatné konzultace můžeme s Vámi projednat o jakou péči máte zájem a jakým způsobem by Vám celý proces vyhovoval. Jakmile vše zjistíme, začínáme s tímto plánem pracovat a ujistíme se, že jste spokojeni s úrovní služeb, které poskytujeme.

První Krok

Všechny pracovníci prochází osobním pohovorem a prověřují se reference na pobočce v Manile. Následně selektujeme jen ty nejvhodnější pro naší společnost.

Druhý krok

Vyselektovaní pracovníci jsou pozváni na druhé kolo pohovorů, kde rozebíráme jejich představy, požadavky a požadavky naší společnosti vůči našim klientům. Dochází k další selekci pracovníků.

Třetí krok

Z vybraných pracovníků po druhém kole vypracujeme video prezentaci, aby měl klient možnost daného pracovníka vidět a slyšet. Životopis je samozřejmostí.

Některým klientům to stačí a již mají vybráno. Ti, co stále váhají, domlouváme pohovor, aby měli možnost se ujistit, že se rozhodli správně. Po daném výběru pracovníka se sepisuje s náší společností smlouva a připravujeme daného pracovníka na cestu do ČR. Každý pracovník dle vládních předpisů prochází náročným kurzem na danou pracovní pozici, kterou bude v ČR vykonávat. Vyřízují se všechny náležitostí dle zákonných předpisů o vydání víz na vycestování za prací do ČR. Jste průběžně informováni jak vše probíhá a domlouváme den příjezdu a nástupu k Vám do domácnosti.

          Objednejte si naše služby

                 Vyplňte všechny potřebné údaje a my se Vám ozveme co nejdříve zpět.