Asistant/Společník

Izolovanost nebo osamělost je jedním z důvodů, proč se senioři vyhýbají pečovatelskému domu. Přesun na cizí místo může být stresující, zejména pro ty, kteří mají určitou fyzickou indispozici. Domácí péče může poskytnout to nejlepší z obou světů, poskytovat náležitou lékařskou a lidskou pozornost.

Filipínský asistant/společník, poskytuje sociální a emoční potřeby, které jsou s přibývajícím věkem pro seniory obtížnější. Provádí zdravé činnosti a interakci nezbytnou pro zachování zdraví seniorů. Dodržuje společně každodenní zvyklosti, doprovody na výlety, dovolené, k lékaři atd.. Zajištuje pohyb na čerstvém vzduchu a komunikuje s rodinou. Splňuje Vaše každodenní potřeby nebo vašich blízkých.

Studie ukazují, že téměř 90% pacientů chce svůj čas trávit doma. Ve srovnání s ošetřovatelskou péčí je domácí péče nejméně omezující, protože poskytuje svobodu a důstojnost. Umožňuje pacientům pokračovat v běžných každodenních úkonech bez pocitu neschopnosti nebo nedostatečnosti.

Přestože nemocnice nebo ošetřovatelské domy poskytují nejmodernější zařízení, je stále možné, aby klient obdržel svou potřebnou péči doma.

Filipínské asistentky se starají o potřeby:

Pomoc při koupání a / nebo používání toalety

Péče o vlasy

Pomoc s ranní a večerní hygienou

Úklid v domácnosti, vyprání a vyžehlení

Obstarání léků a potravin

Vaření jídel a dbaní na případný dietní režim

Postarání se případně o domácího mazlíčka

Společnost a postarání se o pozitivní atmosféru